O mnie

W zasadzie od urodzenia mieszkam we Wrocławiu i jak się domyślacie fascynuje mnie to miasto. Z pewnością tylko tutaj jest taka niezwykła pozytywna atmosfera, a patrząc jak w ostatnich latach Wrocław wypiękniał i jak się rozwinął to tym bardziej chce się tu mieszkać. Z pewnością jest jeszcze wiele do zrobienia, ale jestem pewny, że to miasto skazane jest na sukces.
Wrocław to niezwykłe miasto dla zwykłych i niezwykłych ludzi. Każdy kto tu mieszka uważa to za oczywiste, a przyjezdni szybko się o tym przekonują. Głównym tematem tego bloga będą przede wszystkim zdjęcia i informacje na temat najważniejszych rzeczy dotyczących Wrocławia. Postaram się też dodać wiele ciekawostek, które najczęściej są pomijane w oficjalnych publikacjach. Mam nadzieję, że przy porannej kawie spędzicie miło czas przeglądając tego bloga co z pewnością będzie miłym początkiem dnia, a na inne pory dnia będzie to dobry adres gdzie warto zajrzeć by zarazić się optymizmem jaki płynie z Wrocławia.

Uwaga!
Wstępne założenie jest takie, że postów w tym blogu będzie stosunkowo mało, a aktualne będą modyfikowane o nowe treści tak by docelowo były jak najbardziej kompletne w temacie który poruszają :) Powracajcie więc co jakiś czas do już przeczytanych tematów bo będą pojawiać się tam nowe zdjęcia i ciekawe informacje.W dniu 11.08.2014 roku otrzymałem miłą informację od organizatorów konkursu Blog Day


"Dzień dobry,


chcielibyśmy serdecznie pogratulować Panu i Panu blogowi zakwalifikowania się do najlepszej piątki blogów wytypowanych przez jury w kategorii "Wroclove". Załączamy znaczek, który może Pan zamieścić na stronie, by ta informacja dotarła również do Pana czytelników :)


Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Blog Day 2014"
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz